JOIK for BABY Relaxing Lavender Bath & Body Oil, 100 ml

Geurig oliemengsel voor baden en massages

€ 14,19

(€ 141,90 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 100 ml

Op voorraad

Bezorging uiterlijk op woensdag, 07. oktober als je bestelt voor donderdag 23:59 uur.

België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voedt en kalmeert
  • Verzacht de huid
  • Ontspannende lavendelgeur

Vaak samen gekocht met Memì - Natural Baby Care Baby Oil, 150 ml

JOIK for BABY Relaxing Lavender Bath & Body Oil, 100 ml € 14,19 (€ 141,90 / L)
Memì - Natural Baby Care Baby Oil, 150 ml € 17,09 (€ 113,93 / L)
Totaalprijs: € 31,28
Beschrijving

Deze olie mix met zijn ontspannende lavendel verzacht en voedt de huid terwijl het kalmeert. Gebruik als een ontspannende massageolie of als een ontspannend badadditief.

Art. nr.: XEC-JOK-4742578002258
Inhoud: 100 ml
EAN: 4742578002258
Producentnummer: 4742578002258
Merk: JOIK
Producteigenschappen: Vrij van alcohol, Parabeenvrij, Vegan
Huidtype: Voor elk huidtype
Certificaten en keurmerken: ECOCERT - Cosmos Organic
Ingrediënten (INCI)

Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil[1], Tocopherol (Vitamin E), Lavandula Angustifolia Oil, Linalool

  1. uit gecontroleerde biologische teelt
Juridische informatie
Fabrikant: JOIK OÜ, Kokasauna põik 11, Saku vald, 76406, Harjumaa, Estland, www.joik.eu

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor JOIK for BABY Relaxing Lavender Bath & Body Oil

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder