Mamuko – Pasta voor peuters
Pasta: 4 artikelen
Mamuko Biologische Stellini Babypasta, 320 g
- Vanaf 12 maanden
- Kindvriendelijk pastagerecht
- Gemaakt van biologisch griesmeel van harde tarwe
€ 3,89 (€ 12,16 / kg)
Bezorging uiterlijk op 06. oktober
Mamuko Bio Capellini Pasta, 320 g
- Vanaf 12 maanden
- Geweldige basis voor creatieve babygerechten
- Met vitamine B1
€ 3,69 € 3,89 (€ 11,53 / kg)
Bezorging uiterlijk op 06. oktober
Mamuko Biologische Risone Babypasta, 320 g
- Vanaf 12 maanden
- Zonder toegevoegde conserveringsmiddelen
- Bevat vitamine B1
€ 3,89 (€ 12,16 / kg)
Bezorging uiterlijk op 06. oktober
Mamuko Biologische Ditalini Babypasta, 320 g
- Vanaf 12 maanden
- Biologisch griesmeel van harde tarwe
- Milde smaak
€ 3,89 (€ 12,16 / kg)
Tijdelijk niet leverbaar
Uit ons magazine:
-
België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Veilige betaling
met SSL-codering