Mixa – Milde verzorgingsproducten
Mixa is opgericht in 1924 in Frankrijk en is al meer dan 90 jaar gespecialiseerd in de verzorging van de gevoelige huid.
Mixa: 5 artikelen
Mixa Panthenol Comfort Kalmerende Verzorgingscrème, 50 ml
- Voor de zeer gevoelige huid
- Voor kinderen vanaf 3 jaar
- Zonder parabenen & parfum
€ 6,69 (€ 133,80 / L)
Bezorging uiterlijk op 08. oktober
Mixa Panthenol Comfort Kalmerende Crème, 400 ml
- Ideaal voor de gevoelige huid
- Voor lichaam, gezicht & handen
- Met plantaardige glycerine
€ 8,29 (€ 20,73 / L)
Bezorging uiterlijk op 08. oktober
Mixa Panthenol Comfort Kalmerende Body Balm, 250 ml
- Voor de zeer gevoelige huid
- Voor het hele gezin
- Parfumvrije formule
€ 5,89 (€ 23,56 / L)
Bezorging uiterlijk op 08. oktober
Mixa Ceramide Protect Hydraterende Body Lotion, 250 ml
- Voor de droge huid
- Parfumvrije formule
- Hydraterend
€ 5,89 (€ 23,56 / L)
Bezorging uiterlijk op 08. oktober
Mixa Ceramide Protect Hydraterende Crème, 400 ml
- Voor de zeer droge huid
- Parfumvrije formule
- Met squalaan
€ 8,29 (€ 20,73 / L)
Bezorging uiterlijk op 08. oktober
Uit ons magazine:
Ontdek Babymondino:
-
België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Veilige betaling
met SSL-codering