Namaki – Kinderschmink voor creatieve kids

Namaki biedt biologisch gecertificeerde kinderschmink die voldoet aan de CE-speelgoednorm en zorgt voor een creatieve transformatie voor kinderen – kleurrijk, veilig en duurzaam.

Filteren & Sorteren

Prijs Leeftijdsadvies vanaf Voor wie? Producteigenschappen Certificaten en keurmerken Highlights
Filters

Namaki: 1 - 30 van 41 artikelen

Namaki My Secret Play Make-up

Namaki My Secret Play Make-​up, Fawn

  • 7x oogschaduw
  • 1x applicator
  • 1x spiegel
€ 22,79 € 28,49

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Namaki Pencil Sharpener

Namaki Pencil Sharpener

  • Perfect voor Namaki potloden
  • Afmetingen: 35 x 26 x 26 mm
€ 3,19 € 3,99

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Namaki Butterfly Face Painting Kit

Namaki Butterfly Face Painting Kit, 24 g

  • 4x Water-based Face Painting à 6 g
  • Roze, paars, goudgeel & wit
  • 1x penseel
€ 22,49 (€ 937,08 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Namaki Water-based Face Painting

Namaki Water-​based Face Painting, Black (6 g)

  • Dekkende kleuren
  • Romige textuur
  • Hypoallergeen en huidvriendelijk
€ 5,59 (€ 931,67 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Namaki Lip Balm

Namaki Lip Balm, Vanilla (3,50 g)

  • Delicate kleuren & glans
  • Hydrateert
  • Heeft een beschermend effect
€ 10,99 (€ 3.140,00 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Namaki Lip Gloss

Namaki Lip Gloss, Pink glitter (6 ml)

  • Glinsterende finish
  • Heerlijke perzikgeur
  • Voedende eigenschappen
€ 11,99 (€ 1.998,33 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Namaki Magical Worlds Skin Colour Pencils Set

Namaki Magical Worlds Skin Colour Pencils Set

  • 6 x Colour Pencil à 2,1g
  • Praktisch en precies
  • Gemakkelijk afwasbaar
€ 27,99

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Namaki Mermaid Face Painting Kit

Namaki Mermaid Face Painting Kit, 24 g

  • 4x Water-based Face Painting à 6 g
  • Roze, lichtblauw, zilvergrijs & wit
  • 1x penseel
€ 22,49 (€ 937,08 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Namaki Intergalactical World Box

Namaki Intergalactical World Box

  • 1 x 3-Color-Face Painting Kit
  • 2 x Face Color Pencil & Sparkling Powder
  • 1 x Tatooki Sheet
€ 34,66 € 36,49

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Namaki Blue Sparkling Pouch

Namaki Blue Sparkling Pouch

  • 1x 3-Colors Eyeshadow Palette, 3 g
  • 1x Lip Gloss, 6 ml
€ 30,49

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Namaki 3-Colors Eyeshadow Palette

Namaki 3-​Colors Eyeshadow Palette, Spring

  • 3 x Eyeshadow
  • 1 x Applicator
  • 1 x Spiegel
€ 15,09 (€ 5.030,00 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Namaki Special FX Sponge

Namaki Special FX Sponge

  • Voor spectaculaire effecten
  • Eenvoudig te gebruiken
  • Herbruikbaar
€ 3,89

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Namaki Worlds of Horrors Box

Namaki Worlds of Horrors Box

  • 1 x 3-Colors Face Painting Kit
  • 2 x Skin Color Pencils
  • 1 x Fake Blood & Sponge
€ 36,49

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Namaki Rainbow Box

Namaki Rainbow Box

  • 1 x 3-Color-Face Painting Kit
  • 2 x Face Color Pencil
  • 1 x Hair Mascara
€ 36,49

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Namaki Devil & Spider Face Painting Kit

Namaki Devil & Spider Face Painting Kit

  • 3 kleuren à 3.5g
  • Zwart. wit en rood
  • 1 x kwast
€ 14,09

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Namaki Pumpkin & Skeleton Face Painting Kit

Namaki Pumpkin & Skeleton Face Painting Kit

  • 3 kleuren à 3.5g
  • Zwart, wit en oranje
  • 1 x kwast
€ 14,09

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Namaki Knight & Superhero Face Painting Kit

Namaki Knight & Superhero Face Painting Kit

  • 3 kleuren à 3.5g
  • Zwart, blauw en zilver
  • 1 x kwast
€ 14,09

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Namaki Ninja & Superhero Face Painting Kit

Namaki Ninja & Superhero Face Painting Kit

  • 3 kleuren à 3.5g
  • Zwart, rood en goud
  • 1 x kwast
€ 14,09

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Namaki Princess & Unicorn Face Painting Kit

Namaki Princess & Unicorn Face Painting Kit

  • 3 kleuren à 3.5g
  • Wit, turkoois en roze
  • 1 x Kwast
€ 14,09

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Namaki Pirate & Ladybird Face Painting Kit

Namaki Pirate & Ladybird Face Painting Kit

  • 3 kleuren à 3.5g
  • Rood, wit en zwart
  • 1 x kwast
€ 14,09

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Namaki Enchanted Worlds Box

Namaki Enchanted Worlds Box

  • 1 x 3-Color-Face Painting Kit
  • 2 x Face Color Pencil & Sparkling Powder
  • 1 x Tatooki Sheet
€ 36,49

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Namaki Unicorn Face Painting Kit

Namaki Unicorn Face Painting Kit, 24 g

  • 4x Water-based Face Painting à 6 g
  • Roze, lichtblauw, goudgeel & wit
  • 1x penseel &
€ 22,49 (€ 937,08 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Namaki Set of 4 Face Painting Slim Pencils

Namaki Set of 4 Face Painting Slim Pencils, Geel/Wit/Turquoise/Roze

  • Voor precieze lijnen
  • Aangenaam zachte textuur
  • Gemakkelijk afwasbaar
€ 20,49

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Namaki Latex Sponzen

Namaki Latex Sponzen

  • 4 x Spons
  • Om aan te brengen en te mengen
  • Praktisch op maat te knippen
€ 3,19

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Namaki Rainbow Face Paint Pencils Set

Namaki Rainbow Face Paint Pencils Set

  • 6 x Skin Color Pencil à 2,1 g
  • Precies en praktisch
  • Huidvriendelijk
€ 27,99

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Namaki Wild Life Face Paint Pencils Set

Namaki Wild Life Face Paint Pencils Set

  • 6 x Colour Pencils à 2,1 g
  • Praktisch en precies
  • Zacht voor de huid
€ 27,99

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Namaki Double-Tip Hair Mascara Pink - Purple

Namaki Double-​Tip Hair Mascara Pink -​ Purple, 7 ml

  • Ideaal voor kinderen
  • Eenvoudig aan te brengen en uit te wassen
  • Veilig recept
€ 19,09 (€ 2.727,14 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Namaki Lion & Giraffe Face Painting Kit

Namaki Lion & Giraffe Face Painting Kit

  • 3 kleuren à 3.5g
  • Wit, bruin en goud
  • 1 x kwast
€ 14,09

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Namaki Tiger & Fox Face Painting Kit

Namaki Tiger & Fox Face Painting Kit

  • 3 kleuren à 3.5g
  • Zwart, wit en oranje
  • 1 x kwast
€ 14,09

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Namaki Clown & Harlequin Face Painting Kit

Namaki Clown & Harlequin Face Painting Kit

  • 3 verschillende kleuren à 3.5g
  • Blauw, wit en rood
  • 1 x kwast
€ 14,09

Bezorging uiterlijk op 06. oktober