PAEDIPROTECT – Zonnebrand & lichaamsverzorging

PAEDIPROTECT staat sinds 2013 voor doordachte gezinsverzorging 'Made in Germany' – met zonbescherming, verzorgings- en wasproducten die mild zijn voor de huid en geen overbodige toevoegingen bevatten.

Filteren & Sorteren

Prijs Producteigenschappen Huidtype Haartype Zonnebrandcrème (SPF) Highlights
Filters

PAEDIPROTECT: 7 artikelen

PAEDIPROTECT Zonnespray SPF 50+

PAEDIPROTECT Zonnespray SPF 50+, 150 ml

  • Trekt snel in
  • Vegan & parfumvrij
  • Zonder octocryleen
€ 11,21 € 13,19 (€ 74,73 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

PAEDIPROTECT Familie Zonnecrème SPF 50+

PAEDIPROTECT Familie Zonnecrème SPF 50+, 200 ml

  • Zonder octocryleen
  • Gemakkelijk smeerbaar
  • Met paardenbloemextract
€ 15,35 € 19,19 (€ 76,75 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

PAEDIPROTECT 2in1 Shampoo & Waslotion

PAEDIPROTECT 2in1 Shampoo & Waslotion, 200 ml

  • Voor de droge, gevoelige huid
  • Voor kinderen & volwassenen
  • Milde reinigende stoffen
€ 3,69 (€ 18,45 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

PAEDIPROTECT Verzorgende Lotion

PAEDIPROTECT Verzorgende Lotion, 200 ml

  • Voor de gevoelige huid
  • Vegan & geurvrij
  • Met bamboe-extract
€ 3,39 (€ 16,95 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

PAEDIPROTECT Zonnecrème voor het Gezicht SPF 50+

PAEDIPROTECT Zonnecrème voor het Gezicht SPF 50+, 30 ml

  • Voor de gevoelige gezichtshuid
  • Trekt snel in
  • Parfumvrij
€ 7,89 (€ 263,00 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

PAEDIPROTECT Gezichtsverzorging

PAEDIPROTECT Gezichtsverzorging, 75 ml

  • Voor de droge, gevoelige huid
  • Voor kinderen & volwassenen
  • Met olijfolie & sheaboter
€ 3,59 (€ 47,87 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

PAEDIPROTECT Intensief Verzorgende Crème

PAEDIPROTECT Intensief Verzorgende Crème, 75 ml

  • Voor de droge, gevoelige huid
  • Met shea & kokosolie
  • Veganistisch & geurvrij
€ 3,69 (€ 49,20 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober