PURE&FUN – Biologische snacks & drankjes voor kinderen

PURE&FUN biedt kleurrijke, kindvriendelijke biologische snacks en drankjes met natuurlijke ingrediënten, zonder toegevoegde suikers en zonder kunstmatige toevoegingen – en combineert zo plezier voor kinderen met een bewuste keuze voor ouders.

Filteren & Sorteren

Prijs Leeftijdsadvies Voor wie? Producteigenschappen Certificaten en keurmerken Consistentie/doseringsvorm Highlights
Filters

PURE&FUN: 10 artikelen

PURE&FUN PAW Patrol Helden Thee - Biologisch

PURE&FUN PAW Patrol Helden Thee -​ Biologisch, 45 g

  • Met sinaasappelolie
  • 100% BIO
  • Warm of koud drinken
€ 3,11 € 3,89 (€ 69,11 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

PURE&FUN Anna/Elsa Squeeze - Biologisch

PURE&FUN Anna/Elsa Squeeze -​ Biologisch, 100 g

  • Fruitig en 100% natuurlijk
  • Ideaal voor kleine avonturen
  • Zonder kunstmatige ingrediënten
€ 1,19 (€ 11,90 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

PURE&FUN Frozen Thee - Biologisch

PURE&FUN Frozen Thee -​ Biologisch, 45 g

  • Biologische vruchtentheemelange
  • Bessensmaak
  • Zonder toegevoegde suiker
€ 3,89 (€ 86,44 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

PURE&FUN Micky Squeeze - Biologisch

PURE&FUN Micky Squeeze -​ Biologisch, 100 g

  • Praktisch genieten van fruit
  • Zonder kunstmatige toevoegingen
  • Appel, banaan & perzik
€ 1,19 (€ 11,90 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

PURE&FUN Peppa Pig Biologische Thee - Saugut

PURE&FUN Peppa Pig Biologische Thee -​ Saugut, 45 g

  • Met appel & aardbei
  • Gemaakt van biologische ingrediënten
  • Natuurlijke dorstlesser
€ 3,89 (€ 86,44 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

PAW Patrol Helden Squeeze Skye - Biologisch

PURE&FUN PAW Patrol Helden Squeeze Skye -​ Biologisch, 100 g

  • Met aardbei & framboos
  • Praktisch voor onderweg
  • 100% biologisch
€ 1,19 (€ 11,90 / kg)

Tijdelijk niet leverbaar

PURE&FUN PAW Patrol Biologische Power Snack

PURE&FUN PAW Patrol Biologische Power Snack, 40 g

  • 100% biologisch
  • Ideaal voor school, sport en avontuur
  • Fruitig tussendoortje
€ 1,69 (€ 42,25 / kg)

Tijdelijk niet leverbaar

PURE&FUN Peppa Pig Squeeze - Biologisch

PURE&FUN Peppa Pig Squeeze -​ Biologisch, 100 g

  • Zonder toegevoegde suiker
  • Appel- & perensmaak
  • Praktische verpakking
€ 0,95 € 1,19 (€ 9,50 / kg)

Tijdelijk niet leverbaar

PAW Patrol Helden Chase Squeeze - Biologisch

PURE&FUN PAW Patrol Helden Chase Squeeze -​ Biologisch, 100 g

  • Zonder suikervervanger
  • 100% BIOLOGISCH
  • Fruitig tussendoortje
€ 1,19 (€ 11,90 / kg)

Tijdelijk niet leverbaar

PURE&FUN PAW Patrol Helden ABC - Biologisch

PURE&FUN PAW Patrol Helden ABC -​ Biologisch, 80 g

  • Zonder zout
  • Knapperig en lekker
  • 100% BIOLOGISCH
€ 1,79 (€ 22,38 / kg)

Tijdelijk niet leverbaar