Alles rondom de was van je baby

Filteren & Sorteren

Prijs Merk Producteigenschappen Certificaten en keurmerken Consistentie/doseringsvorm Textiel
Filters

Wassen: 25 artikelen

Frosch Baby Waspoeder

Frosch Baby Waspoeder, 1,45 kg

  • Voor wit en gekookt wasgoed
  • Zonder geur- of kleurstoffen
  • 30 - 95°C
€ 8,09 (€ 5,58 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Frosch Baby Vloeibaar Wasmiddel

Frosch Baby Vloeibaar Wasmiddel, 1,50 L

  • Voor babytextiel
  • Voor wit en gekleurd wasgoed
  • Wastemperatuur: 20 - 95°C
€ 8,09 (€ 5,39 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Frosch Baby Voorwasspray

Frosch Baby Voorwasspray, 300 ml

  • Krachtige reiniging
  • Hoge biologische afbreekbaarheid
  • Verwijdert vlekken
€ 3,89 (€ 12,97 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

ATTITUDE Baby Wasmiddel - Geurvrij

ATTITUDE Baby Wasmiddel -​ Geurvrij, 1,05 L

  • Plantaardig
  • Hypoallergeen
  • Zonder geurstoffen
€ 13,29 (€ 12,66 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

ecolunes Babywasmiddel Geurvrij

ecolunes Babywasmiddel Geurvrij, 2 L

  • Voor baby-, witte & bonte was
  • Vegane formulering
  • Voor 15 °C - 60 °C
€ 10,99 (€ 5,50 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Frosch Baby Wasverzachter

Frosch Baby Wasverzachter, 750 ml

  • Voor 30 wasbeurten
  • Zonder kleurstoffen
  • Milde geuren
€ 3,09 (€ 4,12 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

ecolunes Baby-Wasverzachter

ecolunes Baby-​Wasverzachter, Geurvrij (1 L)

  • Voor babywas
  • Zonder parabenen
  • Voor 15 °C - 60 °C
€ 5,79 (€ 5,79 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

ATTITUDE Wasverzachter - Wilde Bloemen

ATTITUDE Wasverzachter -​ Wilde Bloemen, 1 L

  • Super effectief
  • Hypoallergeen
  • Biologisch afbreekbaar
€ 8,39 (€ 8,39 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

ATTITUDE Baby Vlekkenverwijderaar - Geurvrij

ATTITUDE Baby Vlekkenverwijderaar -​ Geurvrij, 800 ml

  • Hypoallergeen
  • Vrij van geurstoffen
  • Voor gekleurd en wit wasgoed
€ 7,49 (€ 9,36 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

ATTITUDE Baby Sweet Lullaby Wasverzachter

ATTITUDE Baby Sweet Lullaby Wasverzachter, 1 L

  • Hypoallergeen
  • Plantaardig
  • Effectief vanaf 15 °C
€ 8,39 (€ 8,39 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

ATTITUDE Sensitive - Baby Vloeibaar Wasmiddel

ATTITUDE Sensitive -​ Baby Vloeibaar Wasmiddel, 1 L

  • Voor wit en gekleurd wasgoed
  • Voor alle wastemperaturen
  • Ideaal voor de gevoelige babyhuid
€ 16,39 (€ 16,39 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

ecolunes Babywasmiddel

ecolunes Babywasmiddel, Lavendel (1 L)

  • Voor baby-, witte & bonte was
  • Zonder kleurstoffen & parabenen
  • Voor 15 °C - 60 °C
€ 8,09 (€ 8,09 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

ATTITUDE Baby Wasverzachter - Peer Nectar

ATTITUDE Baby Wasverzachter -​ Peer Nectar, 1 L

  • Kalmerende geur
  • Hypoallergeen
  • Plantaardig
€ 8,39 (€ 8,39 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

ATTITUDE Vloeibaar Babywasmiddel - Sweet Lullaby

ATTITUDE Vloeibaar Babywasmiddel -​ Sweet Lullaby, 1,04 L

  • Met natuurlijke ingrediënten
  • Aangename geur
  • Biologisch afbreekbaar
€ 13,29 (€ 12,78 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

ATTITUDE Babywasmiddel Vloeibaar Peer Nectar

ATTITUDE Babywasmiddel Vloeibaar Peer Nectar, 1,05 L

  • Met natuurlijke ingrediënten
  • Fijne geur
  • Biologisch afbreekbaar
€ 13,29 (€ 12,66 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Wasmiddel en Wasverzachter - Mountain Liquid

ATTITUDE Wasmiddel en Wasverzachter -​ Mountain Liquid , 1,05 L

  • Zonder optische witmakers
  • Hypoallergeen
  • Op plantaardige basis
€ 13,29 (€ 12,66 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

ATTITUDE Vloeibaar Wasmiddel - Wilde Bloemen

ATTITUDE Vloeibaar Wasmiddel -​ Wilde Bloemen, 2 L

  • Hypoallergeen
  • Zonder enzymen
  • Op plantaardige basis
€ 21,49 (€ 10,75 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Baby Anthyllis Fijnwasmiddel

Baby Anthyllis Fijnwasmiddel, 1 L

  • Voor machine- en handwas
  • Ook geschikt voor de gevoelige huid
  • Vegan en zonder sulfaten
€ 9,99 (€ 9,99 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

ecolunes Baby-Vlekkenverwijderaar Geurvrij

ecolunes Baby-​Vlekkenverwijderaar Geurvrij, 300 ml

  • Voor de babywas
  • Krachtige formule
  • Vrij van kleurstoffen & parabenen
€ 4,69 (€ 15,63 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

ATTITUDE Baby Wasverzachter - Geurvrij

ATTITUDE Baby Wasverzachter -​ Geurvrij, 1 L

  • Hypoallergeen
  • Zonder geur- en kleurstoffen
  • Op plantaardige basis
€ 8,39 (€ 8,39 / L)

Bezorging uiterlijk op 20. oktober

Baby Anthyllis Wasmiddeltoevoeging met Actieve Zuurstof

Baby Anthyllis Wasmiddeltoevoeging met Actieve Zuurstof, 1 L

  • Voor wit en gekleurd wasgoed
  • Ook ideaal voor babykleding
  • Vegan en natuurlijk
€ 7,69 (€ 7,69 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

ATTITUDE Vlekkenverwijderaar

ATTITUDE Vlekkenverwijderaar, 800 ml

  • Hypoallergeen
  • Vrij van chloor
  • Biologisch afbreekbaar
€ 6,89 (€ 8,61 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

ATTITUDE Wasverzachter - Citroenschil

ATTITUDE Wasverzachter -​ Citroenschil, 2 L

  • Zonder kleurstoffen
  • Hypoallergeen
  • 15 °C - 95 °C
€ 13,19 (€ 6,60 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

 Vloeibaar Reinigingsmiddel - Citroenschil

ATTITUDE Vloeibaar Reinigingsmiddel -​ Citroenschil, 1,05 L

  • Hypoallergeen
  • Zonder enzymen
  • Op plantaardige basis
€ 13,29 (€ 12,66 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

ATTITUDE Sensitive - Baby Wasverzachter

ATTITUDE Sensitive -​ Baby Wasverzachter, 1 L

  • Zonder geurstoffen
  • Hypoallergeen
  • Voor zachte babykleertjes
€ 9,79 (€ 9,79 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober