Reinigingsmiddelen voor het huishouden met baby & kind

Filteren & Sorteren

Prijs Merk Producteigenschappen Certificaten en keurmerken Toepassingsgebied: Huishoudelijke schoonmaak Highlights
Filters

Reiniging: 27 artikelen

Frosch Baby Afwasmiddel

Frosch Baby Afwasmiddel, 500 ml

  • pH-neutraal
  • Zonder parfum
  • Zonder kleurstoffen
€ 4,19 (€ 8,38 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

ATTITUDE Vaatwastabletten

ATTITUDE Vaatwastabletten, 26 stuks

  • Zonder kunstmatige geur- en kleurstoffen
  • Fosfaatvrij
  • Biologisch afbreekbaar
€ 10,49 (€ 0,40 / st.)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Frosch Baby Hygiëne-Reiniger

Frosch Baby Hygiëne-​Reiniger, 500 ml

  • Ideaal voor oppervlakken
  • pH-huidneutrale formule
  • Zonder kleur- en geurstoffen
€ 4,09 (€ 8,18 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Baby Speelgoed- en Oppervlaktereiniger - Geurvrij

ATTITUDE Baby Speelgoed-​ en Oppervlaktereiniger -​ Geurvrij, 800 ml

  • Zonder geurstoffen
  • Zonder schadelijke chemicaliën
  • Hypoallergeen
€ 7,99 (€ 9,99 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

ATTITUDE Kamerverfrisser - Lavendel & Eucalyptus

ATTITUDE Kamerverfrisser -​ Lavendel & Eucalyptus, 227 g

  • Voor 3 - 6 weken
  • Op plantaardige basis
  • Voor kamers, auto's en koelkasten
€ 7,29 (€ 32,11 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

ATTITUDE  Badkamer Reiniger

ATTITUDE Badkamer Reiniger, 2 L

  • Veelzijdig
  • Zonder chloor
  • CO₂-neutraal
€ 11,39 (€ 5,70 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

ATTITUDE Baby Parfumvrij Afwasmiddel

ATTITUDE Baby Parfumvrij Afwasmiddel, 700 ml

  • Hypoallergeen
  • Voor flesjes en spenen
  • Vrij van geurstoffen
€ 4,89 (€ 6,99 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Baby Speelgoed- & Oppervlakkenreiniger Geurvrij

ecolunes Baby Speelgoed-​ & Oppervlakkenreiniger Geurvrij, 300 ml

  • Voor alle oppervlakken
  • Vrij van ethylalcohol
  • Eenvoudig in gebruik
€ 4,69 (€ 15,63 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

ATTITUDE Tegel- en Hardhouten Vloerreiniger

ATTITUDE Tegel-​ en Hardhouten Vloerreiniger, 1,04 L

  • Hypoallergeen
  • Op plantaardige basis
  • Met een natuurlijke citrusgeur
€ 5,29 (€ 5,09 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

ATTITUDE Luchtverfrisser Groene Appel & Basilicum

ATTITUDE Luchtverfrisser Groene Appel & Basilicum, 227 g

  • Met plantenextracten
  • Gaat tot 6 weken mee
  • Intensiteit kan geregeld worden
€ 7,29 (€ 32,11 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

ATTITUDE Keukenreiniger

ATTITUDE Keukenreiniger, 800 ml

  • Hypoallergeen
  • Milieuvriendelijke productie
  • Dierproefvrij en 100% vegan
€ 5,29 (€ 6,61 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Vloeibaar Afwasmiddel - Appel & Basilicum

ATTITUDE Vloeibaar Afwasmiddel -​ Appel & Basilicum, 700 ml

  • Veganistisch
  • Hypoallergeen
  • Biologisch afbreekbaar
€ 4,79 (€ 6,84 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

ATTITUDE Universele Oppervlaktereiniger Citrus

ATTITUDE Universele Oppervlaktereiniger Citrus, 800 ml

  • Hypoallergeen
  • Biologisch afbreekbaar
  • Met essentiële oliën
€ 5,29 (€ 6,61 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

pandoo Keukenrol

pandoo Keukenrol

  • Met 20 doekjes
  • Wasbaar
  • Herbruikbaar
€ 7,09

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

ATTITUDE Douche- en oppervlaktereiniger

ATTITUDE Douche-​ en oppervlaktereiniger, 800 ml

  • CO2 neutraal
  • Biologisch afbreekbaar
  • Makkelijk te gebruiken
€ 5,29 (€ 6,61 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Baby Anthyllis Afwasmiddel & Flessenreiniger

Baby Anthyllis Afwasmiddel & Flessenreiniger, 500 ml

  • Voor flessen, spenen, servies en meer
  • Met natuurlijke oppervlakteactieve stoffen
  • Efficiënt en vegan
€ 4,99 (€ 9,98 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

ATTITUDE Groente- en fruitreiniger

ATTITUDE Groente-​ en fruitreiniger, 800 ml

  • Zonder bewaarmiddelen
  • Gemaakt van plantaardige en minerale ingrediënten
  • Geurvrij & hypoallergeen
€ 6,59 (€ 8,24 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

ATTITUDE Sensitive - Baby Afwasmiddel

ATTITUDE Sensitive -​ Baby Afwasmiddel, 700 ml

  • Vrij van geurstoffen
  • Met vetoplossende formule
  • Ideaal voor spenen, flessen en meer
€ 6,59 (€ 9,41 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

ATTITUDE Reiniger voor Glas- en Spiegeloppervlak

ATTITUDE Reiniger voor Glas-​ en Spiegeloppervlak, 800 ml

  • Biologisch afbreekbaar
  • Op plantaardige basis
  • Zonder ammoniak
€ 5,29 (€ 6,61 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

ATTITUDE Afwasmiddel - Wilde Bloemen

ATTITUDE Afwasmiddel -​ Wilde Bloemen, 700 ml

  • Hypoallergeen
  • Biologisch afbreekbaar
  • Veganistisch
€ 4,79 (€ 6,84 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

ATTITUDE Vloeibaar afwasmiddel - Citroenschil

ATTITUDE Vloeibaar afwasmiddel -​ Citroenschil, 2 L

  • Veganistisch product
  • Hypoallergeen
  • Biologisch afbreekbaar
€ 11,39 (€ 5,70 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

ecolunes Afwasmiddel voor Babyflessen & Vaat

ecolunes Afwasmiddel voor Babyflessen & Vaat, 500 ml

  • Zacht voor de huid
  • Zonder geurstoffen
  • Vegan formule
€ 5,09 (€ 10,18 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Cheeky Panda Keukenrol - 2Pack

Cheeky Panda Keukenrol -​ 2Pack

  • Veelzijdig
  • 2-laags en zeer absorberend
  • 2 rollen van 200 vellen
€ 6,79

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Baby Anthyllis Oppervlaktereiniger

Baby Anthyllis Oppervlaktereiniger, 500 ml

  • Voor oppervlakken & objecten
  • 99 % natuurlijk
  • Vegan
€ 4,99 (€ 9,98 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

ecolunes Baby Fruit- & Groentereiniger Geurvrij

ecolunes Baby Fruit-​ & Groentereiniger Geurvrij, 500 ml

  • Vegan formule
  • Natuurlijke ingrediënten
  • Smaak- & geurneutraal
€ 5,09 (€ 10,18 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Primavera Beschütz mich Biologische Roomspray KIDS

Primavera Beschütz mich Biologische Roomspray KIDS, 50 ml

  • Zoet-bloemige smaak
  • Met sinaasappel, mimosa en copaiba
  • Ideaal voor dagelijks gebruik
€ 15,09 (€ 301,80 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Primavera Beter Leren Biologische Kamerspray KIDS

Primavera Beter Leren Biologische Kamerspray KIDS, 50 ml

  • Frisse geur
  • Met grapefruit en citroen
  • Perfect gezelschap achter het bureau
€ 15,09 (€ 301,80 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober