Kindvriendelijke vitamines & supplementen

Veelzijdige supplementen die zich makkelijk in het dagelijks leven van kinderen laten integreren. Voor gezinnen die op zoek zijn naar handige, kindvriendelijke micronutriëntenpreparaten.

Filteren & Sorteren

Prijs Merk Voor wie? Producteigenschappen Certificaten en keurmerken Lichaamsdeel Highlights
Filters

Kindervitamines & voedingssupplementen: 1 - 30 van 63 artikelen

tetesept® Kids Hoestsiroop

tetesept® Kids Hoestsiroop, 168 g

  • Vanaf 1 jaar
  • Zonder alcohol
  • Met honing & IJslands mos
€ 4,63 € 5,79 (€ 27,56 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

FutuNatura Kids Sweet Dreams

FutuNatura Kids Sweet Dreams, 150 ml

  • Vanaf 3 jaar
  • Met citroenmelisse & winterlinde
  • Vrij van genetische manipulatie
€ 10,59 (€ 70,60 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

FutuNatura Kids Relax Liquid

FutuNatura Kids Relax Liquid, 150 ml

  • Vanaf 3 jaar
  • Met zwarte bessen
  • Vitamine B6 & magnesium
€ 10,59 (€ 70,60 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

FutuNatura Kids Appetite Liquid

FutuNatura Kids Appetite Liquid, 150 ml

  • Vanaf 3 jaar
  • Op basis van agavesiroop
  • Eenvoudige dosering
€ 10,59 (€ 70,60 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

tetesept® Baby Ontspanningdruppels voor de Buik

tetesept® Baby Ontspanningdruppels voor de Buik, 20 ml

  • Vanaf de 1e levensdag
  • Natuurlijke oliebasis
  • Vegan & zonder toegevoegde suiker
€ 7,29 (€ 364,50 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

3 Chênes Laboratoires Petit Chêne Nervosité

3 Chênes Laboratoires Petit Chêne Nervosité, 125 ml

  • Voor volwassenen & kinderen
  • Fruitige kersen- & frambozensmaak
  • Biedt veel voedingsstoffen
€ 7,99 (€ 63,92 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

FutuNatura Kids Growth Liquid

FutuNatura Kids Growth Liquid, 150 ml

  • 11 vitaminen & 9 mineralen
  • Met agavesiroop & sinaasappelsmaak
  • Bevat 4 natuurlijke plantenextracten
€ 10,59 (€ 70,60 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

3 Chênes Laboratoires Petit Chêne Appétit

3 Chênes Laboratoires Petit Chêne Appétit, 125 ml

  • Handige siroop met sinaasappel- en citroensmaak
  • Bevat vier verschillende plantenextracten
  • Met doseerlepel
€ 8,19 (€ 65,52 / L)

Bezorging uiterlijk op 28. oktober

3 Chênes Laboratoires Petit Chêne Transit

3 Chênes Laboratoires Petit Chêne Transit, 125 ml

  • Heerlijke pruimensmaak
  • Ideaal voor volwassenen & kinderen
  • Siroop met maatbeker
€ 7,99 (€ 63,92 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Nature's Plus Animal Parade AcidophiKiDZ

Nature's Plus Animal Parade AcidophiKiDZ, 90 Kauwtabletten

  • Kauwtabletten in diervorm
  • Met bessensmaak
  • Voor kinderen
€ 23,49 (€ 146,81 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

FutuNatura Kids Super Iron

FutuNatura Kids Super Iron, 150 ml

  • Vanaf de leeftijd van 3 jaar
  • Vitamine B
  • Vrij van genetische manipulatie
€ 12,59 (€ 83,93 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

FutuNatura Kids Vitamin K2+D3 Drops

FutuNatura Kids Vitamin K2+D3 Drops, 15 ml

  • Vanaf 4 jaar
  • Druppelfles
  • Eenvoudig door vloeistof te roeren
€ 16,39 (€ 1.092,67 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Nature's Plus Animal Parade KidGreenz

Nature's Plus Animal Parade KidGreenz, 90 Kauwtabletten

  • Met de smaak van tropisch fruit
  • Voor kinderen
  • Zeer goede biologische beschikbaarheid
€ 18,29 (€ 121,93 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

FutuNatura Kids yummy gummy Vitamin D3

FutuNatura Kids yummy gummy Vitamin D3, 90 Gummies

  • Vanaf 3 jaar
  • Verschillende smaken
  • Glutenvrij
€ 11,59 (€ 51,51 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Natural Point Magnesio Supremo FERRO

Natural Point Magnesio Supremo FERRO, 150 g

  • Natuurlijk magnesium
  • Liposomaal ijzer
  • Aangenaam zoete smaak
€ 21,84 € 22,99 (€ 145,60 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Nature's Plus Animal Parade Tooth Fairy

Nature's Plus Animal Parade Tooth Fairy, 90 Kauwtabletten

  • Vitamine D, calcium & probiotica
  • Kauwtabletten met vanillesmaak
  • Suikervrij
€ 29,99 (€ 162,99 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Nature's Plus Animal Parade GOLD Multi-Vitamin Cherry

Nature's Plus Animal Parade GOLD Multi-​Vitamin Cherry, 60 Kauwtabletten

  • Vitamine D3 & K2
  • Speciaal afgestemd op de behoeften van kinderen
  • Suikervrij
€ 18,29 (€ 107,59 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

FutuNatura Kids yummy gummy Tummy

FutuNatura Kids yummy gummy Tummy, 30 Gummies

  • Met 2 bacterieculturen
  • Vitamine B3, B5 & B6
  • Heerlijke aardbeiensmaak
€ 12,09 (€ 134,33 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

FutuNatura Kids yummy gummy Immunity

FutuNatura Kids yummy gummy Immunity, 60 Gummies

  • Met zink, jodium & 9 vitaminen
  • Geschikt voor kinderen vanaf 3 jaar
  • Mix van sinaasappel-, citroen- & aardbeiensmaken
€ 11,59 (€ 96,58 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Burgerstein Omega 3 Liquid

Burgerstein Omega 3 Liquid, 150 ml

  • 730 mg EPA per dagelijkse portie
  • 455 mg DHA per dagelijkse portie
  • Met sinaasappelsmaak
€ 29,99 (€ 199,93 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

FutuNatura Kids Omega 3 Liquids

FutuNatura Kids Omega 3 Liquids, 150 ml

  • Vanaf 3 jaar
  • Aardbeiensmaak
  • Met vitamine A, D3 & E
€ 10,59 (€ 70,60 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Nature's Plus Animal Parade® Calcium

Nature's Plus Animal Parade® Calcium, 90 Kauwtabletten

  • Voor kinderen vanaf 2 jaar
  • In leuke dierenvormen
  • Met vanillesmaak
€ 15,39 (€ 85,50 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Nature's Plus Animal Parade Multi-Vitamin 90 Chewables

Nature's Plus Animal Parade Multi-​Vitamin 90 Chewables, Multifruit (90 Kauwtabletten)

  • Multivitamine dieren voor kinderen
  • In verschillende smaken
  • Source of Life-formule
€ 18,29 (€ 101,61 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Nature's Plus Animal Parade DHA

Nature's Plus Animal Parade DHA, 90 Kauwtabletten

  • Met heerlijke kersensmaak
  • Grappige kauwtabletten in de vorm van een dier
  • Zeer goede biologische beschikbaarheid
€ 22,49 (€ 132,29 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Nature's Plus GI Natural ProBiotic Kids

Nature's Plus GI Natural ProBiotic Kids, 30 Kauwtabletten

  • 16 probiotische stammen
  • Bessensmaak
  • Hoeft niet in de koelkast bewaard te worden
€ 18,79 (€ 253,92 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Nature's Plus Animal Parade Inner Ear Support

Nature's Plus Animal Parade Inner Ear Support, 90 Kauwtabletten

  • Grappige kauwtabletten in dierenvorm
  • Lekkere kersensmaak
  • Bijzondere combinatie van vitale stoffen
€ 24,49 (€ 128,89 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Nature's Plus Animal Parade Tummy Zyme

Nature's Plus Animal Parade Tummy Zyme, 90 Kauwtabletten

  • Diervormige kauwtabletten met tropische fruitsmaak
  • Glutenvrij & suikervrij
€ 29,99 (€ 249,92 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Animal Parade Multi-Vitamin 180 Chewables

Nature's Plus Animal Parade Multi-​Vitamin 180 Chewables, Multifruit (180 Kauwtabletten)

  • Multivitamine dieren voor kinderen
  • In verschillende smaken
  • Source of Life®-formule
€ 33,49 (€ 90,51 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Nature's Plus Animal Parade Kid Zinc

Nature's Plus Animal Parade Kid Zinc, 90 Kauwtabletten

  • Voor kinderen om op te kauwen
  • In leuke dierenvormen
  • Heerlijke mandarijnensmaak
€ 21,49 (€ 153,50 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Orthica K&D Druppels

Orthica K&D Druppels, 10 ml

  • Speciale formule voor baby's
  • Vitamine K als fyllochinon
  • Vitamine D als cholecalciferol
€ 18,79 (€ 1.879,00 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober