Voedingssupplementen speciaal voor zwangeren

Filteren & Sorteren

Prijs Merk Producteigenschappen Consistentie/doseringsvorm
Filters

Voedingssupplementen: 30 artikelen

FutuNatura Magnesium DIRECT 400 mg

FutuNatura Magnesium DIRECT 400 mg, 30 Zakjes

  • 400 mg magnesium per zakje
  • Rechtstreeks op de tong (zonder water)
  • Aangename sinaasappelsmaak
€ 5,79 (€ 89,49 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Novalac Prenatal

Novalac Prenatal, 30 Capsules

  • Belangrijke voedingsstoffen
  • Met foliumzuur & ijzer
  • Met Vitamine C & D3
€ 24,49 (€ 728,87 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Natural Point Magnesio Supremo DONNA

Natural Point Magnesio Supremo DONNA, 150 g

  • Speciaal voor vrouwen
  • Natuurlijk magnesium
  • B-vitaminen & vitamine K2, D3
€ 22,99 (€ 153,27 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Sweet Nutribites Prenatal Multivitamins + Omega 3

Sweet Nutribites Prenatal Multivitamins + Omega 3, 90 Gummies

  • Voor de zwangerschap
  • Foliumzuur, DHA & EPA vetzuren
  • Verfrissende frambozenlimonadesmaak
€ 19,29 (€ 64,95 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

get your wellbeing by BIOGENA Mama Multi Edition

get your wellbeing by BIOGENA Mama Multi Edition, 60 Capsules

  • 3-in-1 concept
  • Met geactiveerd foliumzuur & biobeschikbaar ijzer
  • Geactiveerde micronutriënten voor de beste biologische beschikbaarheid
€ 33,99 (€ 723,19 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Purely Nutrition Omega-3 1000 mg

Purely Nutrition Omega-​3 1000 mg, 60 Softgels

  • Met vitamine E
  • Zachte capsules
  • Eenvoudige dosering
€ 12,59 (€ 145,21 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Natural Point Magnesio Supremo FERRO

Natural Point Magnesio Supremo FERRO, 150 g

  • Natuurlijk magnesium
  • Liposomaal ijzer
  • Aangenaam zoete smaak
€ 21,84 € 22,99 (€ 145,60 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Burgerstein Omega 3 DHA

Burgerstein Omega 3 DHA, 60 Capsules

  • 470 mg DHA per dagelijkse portie
  • 130 mg EPA per dagelijkse portie
  • Met vitamine E
€ 27,99 (€ 388,75 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Igennus Be Kind Prenatal Vitamins & Minerals

Igennus Be Kind Prenatal Vitamins & Minerals, 60 Tabletten

  • Met actief folaat & zacht ijzer
  • Zonder kunstmatige toevoegingen & vulstoffen
  • Geschikt voor de zwangerschap & daarna
€ 21,49 (€ 302,25 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Burgerstein Omega 3 Liquid

Burgerstein Omega 3 Liquid, 150 ml

  • 730 mg EPA per dagelijkse portie
  • 455 mg DHA per dagelijkse portie
  • Met sinaasappelsmaak
€ 29,99 (€ 199,93 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Burgerstein ZinkVital 15 mg

Burgerstein ZinkVital 15 mg, 100 Tabletten

  • Geproduceerd zonder genetische manipulatie
  • Organisch zinkbisglycinaat
  • Veganistisch
€ 21,99 (€ 578,68 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Burgerstein MagnesiumVital Direct

Burgerstein MagnesiumVital Direct, 30 stuks

  • Ondersteunt tijdens het sporten
  • Gemakkelijk verteerbaar
  • Bramensmaak
€ 23,99 (€ 0,80 / st.)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

get your wellbeing by BIOGENA Mama & Baby Multi Edition

get your wellbeing by BIOGENA Mama & Baby Multi Edition, 94 g (90 Capsules)

  • Multivitaminen + omega 3 uit algen
  • 100 % vegan
  • Vrij van gluten & lactose
€ 34,99 (€ 372,23 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Burgerstein Zwangerschap & Borstvoeding

Burgerstein Zwangerschap & Borstvoeding, 60 Tabletten

  • Waardevolle voedingsstoffen
  • Voor ouder & kind
  • Vrij van kunstmatige toevoegingen
€ 23,99 (€ 208,61 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Pure Encapsulations® Zwangerschapsformule

Pure Encapsulations® Zwangerschapsformule, 60 Capsules

  • Zorgvuldig geselecteerde ingrediënten
  • Met magnesium, ijzer, selenium, jodium & zink
  • Met BCAA's
€ 37,99 (€ 633,17 / kg)

Bezorging uiterlijk op 13. oktober

Burgerstein Lecithine Granulaat

Burgerstein Lecithine Granulaat, 400 g

  • 100 % zonnebloemlecithine
  • GMO-vrij & cholesterolvrij
  • Neutrale smaak
€ 48,49 (€ 121,23 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Burgerstein IJzer Plus

Burgerstein IJzer Plus, 150 Capsules

  • Beter ijzer opnemen
  • Cellen van zuurstof voorzien
  • Energie produceren
€ 32,49 (€ 318,53 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Purely Nutrition MultiVitamins voor Vrouwen

Purely Nutrition MultiVitamins voor Vrouwen, 60 Capsules

  • Complex van plantenextracten
  • Slechts 1 capsule per dag
  • Speciaal voor vrouwen
€ 12,59 (€ 322,82 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Burgerstein L-Carnitine 600 mg

Burgerstein L-​Carnitine 600 mg, 100 Tabletten

  • Pure carnitine van hoge kwaliteit
  • Energie en regeneratie
  • Eenvoudige dosering
€ 69,49 (€ 518,58 / kg)

Gratis bezorging uiterlijk op 06. oktober

Medex IJzer, Vitamine C + Foliumzuursiroop

Medex IJzer, Vitamine C + Foliumzuursiroop, 150 ml

  • Lekkere siroop
  • Ook ideaal voor sporters & kinderen
  • Met 74% honing
€ 15,49 (€ 103,27 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Burgerstein Dolomiet

Burgerstein Dolomiet, 240 Tabletten

  • Per dagelijkse dosis:
  • 600 mg calcium
  • 300 mg magnesium
€ 34,99 (€ 205,82 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Veganboost Mommy Vitamins

Veganboost Mommy Vitamins, Citroen (60 Gummies)

  • Met veel vitaminen
  • Met biotine & foliumzuur
  • Vrij van hormonen
€ 28,99 (€ 161,06 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

FutuNatura Foliumzuur

FutuNatura Foliumzuur, 30 Capsules

  • Vitamine B2, B6 & B12 verhoudingen
  • gelatine capsule
  • Voor dagelijkse consumptie
€ 6,79 (€ 282,92 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Magnesium 165 mg

Magnesium 165 mg, 90 Gummies

  • 2 soorten magnesium
  • Citrussmaak
  • Glutenvrij
€ 19,29 (€ 42,87 / kg)

Bezorging uiterlijk op 30. oktober

Foliumzuur, 400 μg

Foliumzuur, 400 μg, 400 Tabletten

  • Vegetarisch
  • Vrij van kunstmatige kleurstoffen
  • Eenvoudige dosering
€ 16,39 (€ 117,07 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Burgerstein ZinkVital 30 mg

Burgerstein ZinkVital 30 mg, 100 Tabletten

  • Veelzijdig sporenelement
  • Gemakkelijk in te nemen
  • Vegetarisch
€ 29,99 (€ 340,80 / kg)

Bezorging uiterlijk op 19. oktober

Pure Encapsulations® B12 Folate Melt

Pure Encapsulations® B12 Folate Melt, 90 Zuigtabletten

  • Geactiveerde vitamine B12 met Metafolin®
  • B12 als methylcobalamine
  • Foliumzuur als calcium L-methylfolaat van Metafolin®
€ 33,49 (€ 1.288,08 / kg)

Bezorging uiterlijk op 13. oktober

Hair, Skin & Nails met Biotine

Hair, Skin & Nails met Biotine, 120 Gummies

  • Alternatief voor capsules & tabletten
  • Citrussmaak
  • Glutenvrij
€ 19,29 (€ 64,30 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Burgerstein MagnesiumVital

Burgerstein MagnesiumVital, 90 Tabletten

  • 150 mg magnesium per tablet
  • Voor sporters
  • Tijdens de zwangerschap
€ 30,99 (€ 183,37 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Pure Encapsulations® Folaat 400

Pure Encapsulations® Folaat 400, 90 capsules

  • Foliumzuur als biologisch actief folaat
  • Bij kinderwens & een verhoogde behoefte
  • Effectief
€ 30,49 (€ 1.693,89 / kg)

Bezorging uiterlijk op 13. oktober