Weleda – Zwangerschap & borstvoeding

Filteren & Sorteren

Prijs Merk Voor wie? Producteigenschappen Certificaten en keurmerken Highlights
Filters

Zwangerschap & Borstvoeding: 7 artikelen

Weleda Zwangerschapsolie

Weleda Zwangerschapsolie, 100 ml

  • Geschikt voor elk huidtype
  • Beschermt de huid tegen uitdroging
  • Vanaf het begin van de zwangerschap
€ 14,47 € 18,09 (€ 144,70 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Weleda Borstmassageolie

Weleda Borstmassageolie, 50 ml

  • Verwarmt
  • Met venkel, lavendel en marjolein
  • Stimuleert de bloedstroom
€ 11,35 € 14,19 (€ 227,00 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Weleda Bio Borstvoedingsthee

Weleda Bio Borstvoedingsthee, 40 g

  • Exquise mix
  • Ondersteunt de melkproductie
  • Balancerend & harmoniserend
€ 4,79 (€ 119,75 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Weleda Lichte Benen Verfrissende Gel

Weleda Lichte Benen Verfrissende Gel, 200 ml

  • Voor alle huidtypes
  • Voor verlichting na inspanning
  • Verkwikkend en voedend
€ 13,09 (€ 65,45 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Weleda Zwangerschap Body Butter

Weleda Zwangerschap Body Butter, 150 ml

  • Geschikt voor normale huidtypes
  • Voorkomt striae
  • Subtiele bloemengeur
€ 17,09 (€ 113,93 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Weleda Perineum Massageolie

Weleda Perineum Massageolie, 50 ml

  • Voor massages
  • Voor soepel weefsel
  • Voor het losmaken van het perineale weefsel
€ 14,19 (€ 283,80 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Weleda Venadoron®

Weleda Venadoron®, 200 ml

  • Voor alle huidtypes
  • Frisheid & lichtheid
  • Verzorgt vermoeide benen
€ 27,49 (€ 137,45 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober