Natuurlijke verzorgingsproducten voor de kleintjes

Filteren & Sorteren

Prijs Merk Leeftijdsadvies vanaf Voor wie? Materiaal Producteigenschappen Certificaten en keurmerken Highlights
Filters

Baby & Kind: 22 artikelen

Weleda Junior Tandpasta

Weleda Junior Tandpasta, 50 ml

  • Vanaf 6 jaar
  • Met 1450 ppm fluoride
  • Effectieve reiniging en bescherming
€ 3,59 € 4,49 (€ 71,80 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Weleda Calendula Luiercrème

Weleda Calendula Luiercrème, 75 ml

  • Voor gevoelige huid
  • De ideale verzorging voor het luiergebied
  • Verzorgt bijzonder zacht
€ 6,55 € 8,19 (€ 87,33 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Weleda Calendula Babyshampoo & Douchecrème

Weleda Calendula Babyshampoo & Douchecrème, 200 ml

  • Beschermt tegen uitdroging
  • Vrij van zeep
  • Bijzonder mild voor de ogen
€ 8,39 (€ 41,95 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Weleda Calendula Verzorgende Babyolie

Weleda Calendula Verzorgende Babyolie, 200 ml

  • Beschermt de huid
  • Geschikt voor babymassages
  • Comfortabel verwarmend
€ 11,39 (€ 56,95 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Weleda Babyverzorging Geschenkset

Weleda Babyverzorging Geschenkset

  • 1x Calendula Verzorgende Babyolie, 200 ml
  • 1x Calendula Billenbalsem - Geurvrij, 75 ml
  • 1x Calendula Alles-in-één Balsem, 25 g
€ 25,49

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Weleda Calendula Bodymilk

Weleda Calendula Bodymilk, 200 ml

  • Geeft soepelheid
  • Met kalmerende eigenschappen
  • Beschermt ook de gevoelige volwassen huid
€ 9,43 € 11,79 (€ 47,15 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Weleda Calendula Weer & Windbalsem

Weleda Calendula Weer & Windbalsem, 30 ml

  • Voor de gevoelige kinder- & babyhuid
  • Ideaal voor de gevoelige gezichtshuid
  • Met beschermende bijenwas
€ 6,07 € 7,59 (€ 202,33 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Weleda Kindertandpasta

Weleda Kindertandpasta, 50 ml

  • Ideaal voor kinderen
  • Belast het organisme niet
  • Reinigt grondig en mild
€ 4,69 (€ 93,80 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Weleda Calendula Zeep

Weleda Calendula Zeep, 100 g

  • Voor de gevoelige baby- en kinderhuid
  • Bijzonder milde reiniging
  • Ook geschikt voor de gevoelige volwassen huid
€ 5,69 (€ 56,90 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

baby Welterustenbad Biologische Calendula & Lavendel

Weleda baby Welterustenbad Biologische Calendula & Lavendel, 200 ml

  • Geur van lavendel en neroli
  • Extra milde olie-op-melk formule
  • Prikt niet in de ogen
€ 8,09 (€ 40,45 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Weleda Baby Buikjesolie

Weleda Baby Buikjesolie, 50 ml

  • Voor de gevoelige huid
  • Bijzonder zachte verzorging
  • Met marjolein, kamille en kardemom
€ 11,99 (€ 239,80 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Weleda Skin Food

Weleda Skin Food, 10 ml

  • Natuurlijke basisverzorging
  • Geschikt voor het hele gezin
  • Al 85 jaar een klassiek Weleda-product
€ 1,99 (€ 199,00 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Weleda Calendula Gezichtscrème, Parfumvrij

Weleda Calendula Gezichtscrème, Parfumvrij, 50 ml

  • Voor de gevoelige babyhuid
  • Hydrateert de huid
  • Beschermende eigenschappen
€ 5,99 (€ 119,80 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Weleda Calendula Billenbalsem - Geurvrij

Weleda Calendula Billenbalsem -​ Geurvrij, 75 ml

  • Voor de gevoelige huid
  • Ideale verzorging voor het luiergebied
  • Verzorgt en regenereert in alle zachtheid
€ 6,59 (€ 87,87 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Weleda Calendula Alles-in-één Balsem

Weleda Calendula Alles-​in-​één Balsem, 25 g

  • Geschikt voor elk huidtype
  • Geurvrij
  • Voor lichaam en gezicht
€ 9,09 (€ 363,60 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

baby Winterbadje Biologische Calendula & Tijm

Weleda baby Winterbadje Biologische Calendula & Tijm, 75 ml

  • Extra milde formule
  • Prikt niet in de ogen
  • Ideaal vanaf 3 maanden
€ 5,99 (€ 79,87 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Kids 2in1 Shampoo & Body Wash Sprankelende Limoen

Weleda Kids 2in1 Shampoo & Body Wash Sprankelende Limoen, 150 ml

  • Geschikt voor alle huidtypes
  • Erg mild voor de huid
  • Met pure plantaardige reinigingsstoffen
€ 6,09 (€ 40,60 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Weleda baby MED 3in1 Wondbeschermingscrème

Weleda baby MED 3in1 Wondbeschermingscrème, 50 ml

  • Voor de zeer gevoelige en neurodermitische huid
  • Zonder parfum en alcohol
  • Vanaf de 1e levensdag
€ 8,59 (€ 171,80 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Weleda Skin Food Body Lotion

Weleda Skin Food Body Lotion, 20 ml

  • Voor droge en zeer droge huidtypes
  • Intensief voedend
  • Hydraterende eigenschappen
€ 2,19 (€ 109,50 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Weleda Calendula Gezichtscrème

Weleda Calendula Gezichtscrème, 50 ml

  • Licht & mild
  • Geschikt voor de gevoelige rijpe huid
  • Met waardevolle voedende stoffen
€ 7,59 (€ 151,80 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Calendula Verzorgende Crème voor Lichaam & Gezicht

Weleda Calendula Verzorgende Crème voor Lichaam & Gezicht, 75 ml

  • Perfect voor de dagelijkse babyverzorging
  • Ideaal voor droge huidgebieden
  • Beschermt tegen vocht in het luiergebied
€ 7,59 (€ 101,20 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Weleda Kids Tandpasta

Weleda Kids Tandpasta, 50 ml

  • Van 0 tot 6 jaar
  • Met 1000 ppm fluoride
  • Milde en grondige reiniging
€ 4,49 (€ 89,80 / L)

Tijdelijk niet leverbaar