Hydraterende lotions voor de milde babyhuid

Filteren & Sorteren

Prijs Merk Producteigenschappen Certificaten en keurmerken Highlights
Filters

Hydraterende lotions: 1 - 30 van 69 artikelen

Penaten Baby Verzorgingscrème voor Gezicht & Lichaam

Penaten Baby Verzorgingscrème voor Gezicht & Lichaam, 100 ml

  • Voor de tere babyhuid
  • Hydraterend
  • Trekt snel in
€ 4,49 (€ 44,90 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

lavera Cadeauset Hello Baby

lavera Cadeauset Hello Baby

  • 1x Waslotion & Shampoo, 200 ml
  • 1x Baby Verzorgingsolie, 100 ml
  • 1x Luiercrème, 20 ml
€ 9,58 € 10,09

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Panthenol Comfort Kalmerende Verzorgingscrème

Mixa Panthenol Comfort Kalmerende Verzorgingscrème, 50 ml

  • Voor de zeer gevoelige huid
  • Voor kinderen vanaf 3 jaar
  • Zonder parabenen & parfum
€ 6,69 (€ 133,80 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

HiPP Babyzacht Intensieve Verzorgingsbalsem

HiPP Babyzacht Intensieve Verzorgingsbalsem, 300 ml

  • Voor de droge & gevoelige huid
  • Met biologische amandelolie & panthenol
  • Vrij van microplastics & parabenen
€ 5,09 (€ 16,97 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

HiPP Babysanft Verzorgingscrème Sensitive

HiPP Babysanft Verzorgingscrème Sensitive, 75 ml

  • Voor de gevoelige huid
  • Vanaf de eerste levensdag
  • Voor lichaam & gezicht
€ 2,99 (€ 39,87 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Weleda Calendula Bodymilk

Weleda Calendula Bodymilk, 200 ml

  • Geeft soepelheid
  • Met kalmerende eigenschappen
  • Beschermt ook de gevoelige volwassen huid
€ 9,43 € 11,79 (€ 47,15 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

PAEDIPROTECT Verzorgende Lotion

PAEDIPROTECT Verzorgende Lotion, 200 ml

  • Voor de gevoelige huid
  • Vegan & geurvrij
  • Met bamboe-extract
€ 3,39 (€ 16,95 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Mixa Panthenol Comfort Kalmerende Crème

Mixa Panthenol Comfort Kalmerende Crème, 400 ml

  • Ideaal voor de gevoelige huid
  • Voor lichaam, gezicht & handen
  • Met plantaardige glycerine
€ 8,29 (€ 20,73 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Provida Organics Beschermende Crème Biologisch Melkvet

Provida Organics Beschermende Crème Biologisch Melkvet, 250 ml

  • Voor ruwe en schrale huid
  • 100% natuurlijk
  • Verzachtende eigenschappen
€ 25,99 (€ 103,96 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Penaten Baby Ultra Sensitive Verzorgende Lotion

Penaten Baby Ultra Sensitive Verzorgende Lotion, 400 ml

  • Geschikt voor de zeer gevoelige huid
  • Zonder parfum & kleurstoffen
  • Hydraterend
€ 6,09 (€ 15,23 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Penaten Baby Verzorgende Lotion

Penaten Baby Verzorgende Lotion, 400 ml

  • Ondersteunt de gevoelige babyhuid
  • Hydraterend
  • Voedt & beschermt
€ 5,69 (€ 14,23 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

lavera Basis Sensitiv Crème

lavera Basis Sensitiv Crème, 150 ml

  • Ideaal voor de zeer droge huid
  • Bescherming en intense hydratatie
  • Verzachtende eigenschappen
€ 6,09 (€ 40,60 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Mixa Panthenol Comfort Kalmerende Body Balm

Mixa Panthenol Comfort Kalmerende Body Balm, 250 ml

  • Voor de zeer gevoelige huid
  • Voor het hele gezin
  • Parfumvrije formule
€ 5,89 (€ 23,56 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Weleda Skin Food

Weleda Skin Food, 10 ml

  • Natuurlijke basisverzorging
  • Geschikt voor het hele gezin
  • Al 85 jaar een klassiek Weleda-product
€ 1,99 (€ 199,00 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

lavera Baby & Kids Verzorgingscrème

lavera Baby & Kids Verzorgingscrème, 75 ml

  • Voor gevoelige huidtypes
  • Met aloë vera en plantaardige lanoline
  • Biedt langdurige hydratatie
€ 5,09 (€ 67,87 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Töpfer Babycare Bodylotion

Töpfer Babycare Bodylotion, 150 ml

  • Voor de gevoelige babyhuid
  • Zacht en hydraterend
  • Met biologische olijfolie en tarwezemelen
€ 5,09 (€ 33,93 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Weleda Calendula Alles-in-één Balsem

Weleda Calendula Alles-​in-​één Balsem, 25 g

  • Geschikt voor elk huidtype
  • Geurvrij
  • Voor lichaam en gezicht
€ 9,09 (€ 363,60 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Ceramide Protect Hydraterende Body Lotion

Mixa Ceramide Protect Hydraterende Body Lotion, 250 ml

  • Voor de droge huid
  • Parfumvrije formule
  • Hydraterend
€ 5,89 (€ 23,56 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Ultra Sensitive Verzorgingscrème voor Gezicht & Lichaam

Penaten Baby Ultra Sensitive Verzorgingscrème voor Gezicht & Lichaam, 100 ml

  • Voor de zeer gevoelige huid
  • Hydraterend
  • Beschermt & voedt
€ 4,79 (€ 47,90 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Mixa Ceramide Protect Hydraterende Crème

Mixa Ceramide Protect Hydraterende Crème, 400 ml

  • Voor de zeer droge huid
  • Parfumvrije formule
  • Met squalaan
€ 8,29 (€ 20,73 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Töpfer Babycare Verzorgingscrème

Töpfer Babycare Verzorgingscrème, 75 ml

  • Voor de gevoelige babyhuid
  • Met biologische calendula
  • Zorgt voor vocht
€ 3,59 (€ 47,87 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

PAEDIPROTECT Intensief Verzorgende Crème

PAEDIPROTECT Intensief Verzorgende Crème, 75 ml

  • Voor de droge, gevoelige huid
  • Met shea & kokosolie
  • Veganistisch & geurvrij
€ 3,69 (€ 49,20 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Extra Mild Peach & Mango Nourishing Cream

Planet Kid Extra Mild Peach & Mango Nourishing Cream, 100 ml

  • Mild-fruitige geur
  • Intens hydraterend
  • Aangename textuur
€ 9,59 (€ 95,90 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Alteya Organics Organic Kids & Baby Balm

Alteya Organics Organic Kids & Baby Balm, 90 ml

  • Voor de gevoelige en geïrriteerde huid
  • Met andiroba-olie en bijenwas
  • Voedt intensief
€ 18,19 (€ 202,11 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

ecolunes Baby - Gezichts- & Lichaamscrème

ecolunes Baby -​ Gezichts-​ & Lichaamscrème, 100 ml

  • Vanaf de geboorte
  • Voor alle huidtypes
  • Zachte samenstelling
€ 5,09 (€ 50,90 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

farfalla Beschermd Zijn SOS-Huidzalf

farfalla Beschermd Zijn SOS-​Huidzalf, 30 ml

  • Voor een ruwe & veeleisende huid
  • Lipideregulerend & regeneratief
  • Met rustgevende eigenschappen
€ 13,09 (€ 436,33 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Happy Earth Baby & Kids Soft Body Lotion

Happy Earth Baby & Kids Soft Body Lotion, 200 ml

  • Voor de gevoelige huid
  • Hydraterend en verzachtend
  • Geschikt vanaf de geboorte
€ 10,09 (€ 50,45 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Memì - Natural Baby Care Soft Skin

Memì - Natural Baby Care Soft Skin, 200 ml

  • Voor de gevoelige babyhuid
  • Voedt gezicht en lichaam
  • Intensief hydraterend
€ 19,09 (€ 95,45 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Officina Naturae Body Cream

Officina Naturae Body Cream, 200 ml

  • Voor de gevoelige huid
  • Hydraterend en beschermend
  • Bijzonder zacht en ongeparfumeerd
€ 24,21 € 25,49 (€ 121,05 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Hero Stick Skin Care Balm

Babyton Hero Stick Skin Care Balm, 5 ml

  • Voor gevoelige huidtypes
  • Voor insectenbeten
  • Intensief hydraterend
€ 3,89 (€ 778,00 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober