Beba – Nestlé baby- en peutervoeding

Beba is een gevestigd merk van Nestlé dat gespecialiseerd is in de ontwikkeling van babyvoeding. Al meer dan 50 jaar doet Nestlé onderzoek naar de optimalisatie van eiwitgehaltes in zuigelingenvoeding en integreert hierbij wetenschappelijke inzichten in de productontwikkeling. De producten bevatten onder andere HMO (Human Milk Oligosaccharides) zoals 2'-FL en zijn palmolievrij.

Filteren & Sorteren

Prijs Merk Leeftijdsadvies Voor wie? Producteigenschappen
Filters

Beba: 13 artikelen

Beba Melkdrank JUNIOR 1+

Beba Melkdrank JUNIOR 1+, 800 g

  • Na de 12e maand
  • Met vitamine A, C & D
  • Op leeftijd afgestemd eiwitgehalte
€ 19,29 (€ 24,11 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Beba supreme JUNIOR 1+ Kindervoedingdrank

Beba supreme JUNIOR 1+ Kindervoedingdrank, 800 g

  • Vanaf het 1e levensjaar
  • Uniek HMO-complex*
  • Gehydrolyseerd eiwit
€ 28,99 (€ 36,24 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Beba Melkdrank JUNIOR 2+

Beba Melkdrank JUNIOR 2+, 800 g

  • Vanaf de leeftijd van 2 jaar
  • Met vitamine A, C & D
  • Op leeftijd afgestemd eiwitgehalte
€ 19,29 (€ 24,11 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Beba SINLAC Speciale Pap

Beba SINLAC Speciale Pap, 250 g

  • Vanaf de 7e maand
  • Zonder toegevoegde suiker*
  • Eiwitextract van johannesbroodscheuten
€ 6,79 (€ 27,16 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Beba PRE Zuigelingenvoeding Vanaf de Geboorte

Beba PRE Zuigelingenvoeding Vanaf de Geboorte, 800 g

  • Vanaf de geboorte
  • Op basis van koemelk
  • Plantaardige oliën & zonder palmolie
€ 22,49 (€ 28,11 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Beba supreme 2 Opvolgzuigelingenvoeding

Beba supreme 2 Opvolgzuigelingenvoeding, 800 g

  • Vanaf de 7e maand
  • Alleen lactose uit koolhydraatbron
  • Zonder zetmeel & palmolie
€ 28,99 (€ 36,24 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Beba supreme PRE Zuigelingenvoeding

Beba supreme PRE Zuigelingenvoeding, 800 g

  • Vanaf de geboorte
  • Premiumrecept op basis van koemelk
  • Lactose als bron van koolhydraten
€ 33,99 (€ 42,49 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

expert HA PRE Zuigelingenvoeding voor Pasgeborenen

Beba expert HA PRE Zuigelingenvoeding voor Pasgeborenen, 550 g

  • Geschikt vanaf de geboorte
  • Als enige voeding & als aanvullende voeding
  • Met gehydrolyseerd eiwit
€ 19,29 (€ 35,07 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Beba expert HA 2 Opvolgmelk

Beba expert HA 2 Opvolgmelk, 550 g

  • Vanaf de 7e maand
  • Vitamine A, C, D & calcium
  • Zonder palmolie
€ 19,29 (€ 35,07 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Beba Expert Comfort+ Speciale Voeding

Beba Expert Comfort+ Speciale Voeding, 500 g

  • Vanaf de geboorte
  • Zacht afgebroken eiwit
  • Bevat melkzuurbacteriën
€ 17,39 (€ 34,78 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Beba 3 Opvolgzuigelingenvoeding

Beba 3 Opvolgzuigelingenvoeding, 800 g

  • Vanaf de 10e maand
  • Met 5-HMO complex - geïnspireerd door moedermelk
  • Op leeftijd afgestemd eiwitgehalte
€ 22,49 (€ 28,11 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Beba 1 Zuigelingenvoeding

Beba 1 Zuigelingenvoeding, 800 g

  • Vanaf de geboorte
  • Op basis van koemelk
  • Lactose als enige bron van koolhydraten
€ 22,49 (€ 28,11 / kg)

Bezorging uiterlijk op 13. oktober

Beba 2  Opvolgzuigelingenvoeding

Beba 2 Opvolgzuigelingenvoeding, 800 g

  • Vanaf de 7e maand
  • Aan de leeftijd aangepast eiwitgehalte
  • Met calcium & vitamine A, C & D
€ 22,49 (€ 28,11 / kg)

Bezorging uiterlijk op 13. oktober