Biosolis

Voor een huid die altijd beschermd is tegen de zon

Filteren & Sorteren

Prijs Producteigenschappen Certificaten en keurmerken
Filters

Biosolis: 8 artikelen

Biosolis Face Cream SPF 30

Biosolis Face Cream SPF 30, 50 ml

  • Zuivere minerale filters
  • Vrij van geurstoffen
  • Waterafstotend
€ 16,29 (€ 325,80 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Biosolis Sunscreen Face SPF 50+

Biosolis Sunscreen Face SPF 50+, 50 ml

  • Minerale UVA- en UVB-bescherming
  • Geschikt voor een lichte huid
  • Waterbestendig
€ 17,79 (€ 355,80 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Biosolis Zonnemelk SPF 30

Biosolis Zonnemelk SPF 30, 100 ml

  • Waterproof
  • Beschermt en voedt
  • Vrij van nanodeeltjes
€ 22,49 (€ 224,90 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Biosolis Kids Sun Milk SPF 50+

Biosolis Kids Sun Milk SPF 50+, 100 ml

  • 100% minerale filters
  • Uitgebalanceerde UVA/UVB-bescherming
  • Voedend en hydraterend
€ 25,49 (€ 254,90 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Biosolis Zonnebrandspray SPF 50

Biosolis Zonnebrandspray SPF 50, 100 ml

  • Zuivere minerale & natuurlijke filters
  • Uitgebalanceerde UVA/UVB-bescherming
  • Met voedende oliën
€ 25,49 (€ 254,90 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Biosolis Sun Spray SPF 30

Biosolis Sun Spray SPF 30, 100 ml

  • Ideaal voor de gebruinde huid
  • Verzorgt het gezicht en lichaam
  • Puur op basis van mineralen
€ 22,99 (€ 229,90 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Biosolis Sun Milk Sport SPF 50+

Biosolis Sun Milk Sport SPF 50+, 50 ml

  • Ideaal voor gezicht en lichaam
  • Zweetbestendig en waterdicht
  • Aangename textuur
€ 17,29 (€ 345,80 / L)

Tijdelijk niet leverbaar

Biosolis After Sun Milk

Biosolis After Sun Milk, 100 ml

  • Geschikt voor elk huidtype
  • Verfrissend en voedend
  • Voor het gezicht en lichaam
€ 14,59 (€ 145,90 / L)

Tijdelijk niet leverbaar